Психологічний супровід освітнього процесу

Основною метою роботи психологічної служби ЗДО № 9 на 2023-2024 навчальний рік є : максимальне сприяння психічному, особистісному й індивідуальному розвиткові дітей ; спрямоване на збереження та зміцнення здоров’я дитини; підвищення адаптивних можливостей дітей під час воєнних дій.

Практичний психолог закладу дошкільної освіти №9 – Ганяк Наталя Олександрівна надає психологічну підтримку онлайн всім учасникам освітнього процесу нашого закладу. Онлайн консультації в телефонному режимі, Viber та Telegram.

Пріоритетні напрямки роботи роботи психологічної служби ЗДО № 9 на 2023-2024 н.р.:

- Самоосвіта; підвищення власного кваліфікаційного рівня.

- Захист та підтримка психологічного здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу.

- Розвиток особистості здобувачів освіти.

- Надання допомоги дітям із сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами, пільгового контингенту всіх вікових категорій.

- Участь у реалізації загальноосвітніх програм.

- Участь в організації та роботі міського телефону довіри у Холодногірському районі.

- Профілактика булінгу, насильства в сім’ї;

- Профілактика, просвіта педагогів закладу щодо емоційного вигорання;

- Формування життєвої компетентності дітей, здорового способу життя;

- Психологічний супровід педагогів під час атестації;

- Організація адаптаційного періоду дітей (діагностика, розвиток, просвіта) ;

- Психологічний супровід дітей пільгових категорій; дітей "групи ризику"; дітей з ООП;

- Профілактика та розвиток емоційної сфери та формування комунікативних навичок у дошкільнят;

- Психологічний супровід дітей старшого дошкільного віку (підготовка дітей до школи);

Активізація просвітницької роботи з педкадрами , батьками дітей.